1 140 ₴
Номер деталі 15025, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x70мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15025 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |