400 ₴
Номер деталі 72896X, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x110x55мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72896X |
| Виробник | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |