380 ₴
Номер деталі SL 5188, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 15x530x15мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SL 5188 |
| Виробник | VITO |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Марка | Sprinter |
| Ширина | 530 мм |