Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі SL 5588, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 5x600x5мм., орієнтовна вага - 0,21400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SL 5588 |
| Довжина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21400 кг |
| Висота | 5 мм |
| Марка | Sprinter |
| Ширина | 600 мм |