560 ₴
Номер деталі SL 5701, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x560x10мм., орієнтовна вага - 0,12400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SL 5701 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12400 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 560 мм |