420 ₴
Номер деталі 55,1523, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x400x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 55.1523 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос спідометра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |