1 100 ₴
Номер деталі 33.0217.1, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x500x20мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33.0217.1 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 300 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |