1 070 ₴
Номер деталі 6,0201, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x440x20мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6.0201 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Довжина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 440 мм |