700 ₴
Номер деталі 11.0208.2, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x530x20мм., орієнтовна вага - 0,63700кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11.0208.2 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Довжина | 280 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 530 мм |