780 ₴
Номер деталі 33.0210.1, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x400x20мм., орієнтовна вага - 0,95000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33.0210.1 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 300 мм |
| Сумісність з моделлю | Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 400 мм |