1 480 ₴
Номер деталі 33,0291, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x490x40мм., орієнтовна вага - 1,29000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33.0291 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 290 мм |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.29000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 490 мм |