490 ₴
Номер деталі 55,0293, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x590x1мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 55.0293 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda |
| Довжина | 300 мм |
| Сумісність з моделлю | Toledo, A3, Octavia, Leon, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 590 мм |