720 ₴
Номер деталі 11.0209.2, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x400x30мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11.0209.2 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Довжина | 250 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 400 мм |