400 ₴
Номер деталі 47,0207, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x500x20мм., орієнтовна вага - 0,29300кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 47.0207 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda |
| Довжина | 250 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |