430 ₴/комплект
Номер деталі CX423, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x40мм., орієнтовна вага - 0,43800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX423 |
| Виробник | Complex |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43800 кг |
| Висота | 40 мм |
| Марка | Daewoo |