280 ₴
Номер деталі 598,993, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 598.993 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Rover, Land Rover, Kia |
| Сумісність з моделлю | 100, Maestro, 124, SL, TF, Polonez, Carnival, 400, MG 6, Freelander, G-Class, 45, Cityrover, Streetwise, S-Class, Elise, 100 / Metro, Coupe, 25, MGF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Mercedes |