340 ₴
Номер деталі 23,52, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23.52 |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Довжина | 60 мм |