450 ₴
Номер деталі 477,01, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x1мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 477.01 |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Довжина | 130 мм |