1 930 ₴
Номер деталі 746,902, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x500x10мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 746.902 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.4 мм |
| Товщина після затягування | 0.4 мм |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 10 мм |