360 ₴
Номер деталі 638,181, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x1мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 638.181 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, Range Rover, Roadster V8, Z8, B5, B6, 7-Series, B7, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 1 мм |