300 ₴
Номер деталі 266,27, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x200x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 266.27 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |