530 ₴
Номер деталі 215,19, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x190x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 215.19 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |