1 020 ₴
Номер деталі 634,45, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 360x400x10мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 634.45 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 10 мм |