710 ₴
Номер деталі 40,554, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x350x1мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40.554 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 1 мм |