760 ₴/комплект
Номер деталі 429,04, призначена для FORD, PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x20мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 429.04 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 20 мм |