Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 892,513, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x580x30мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 892.513 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 280 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, G-Class, T1/TN, /8 (W114/W115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 580 мм |