390 ₴
Номер деталі 777,138, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x350x1мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 777.138 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Seat, Mercedes-Benz, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | T1, G-Class, T1/TN, Henschel, /8 (W114/W115), 132, Korando, Heckflosse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 1 мм |