740 ₴/комплект
Номер деталі 330,37, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x660x30мм., орієнтовна вага - 1,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 330.37 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 280 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 660 мм |