1 040 ₴/комплект
Номер деталі 685,51, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x600x15мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 685.51 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 250 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 600 мм |