770 ₴
Номер деталі 540,47, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x450x10мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 540.47 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 10 мм |