490 ₴
Номер деталі 125,95, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 125.95 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 10 мм |