1 110 ₴
Номер деталі 128,231, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x420x1мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 128.231 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.45 мм |
| Товщина після затягування | 0.45 мм |
| Діаметр | 81.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Astra, Tigra, Corsa, Viva, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 1 мм |