310 ₴
Номер деталі 808,61, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x400x2мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 808.61 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 2 мм |