300 ₴
Номер деталі 400,19, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x360x1мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 400.19 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 1 мм |