3 380 ₴
Номер деталі 399,601, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x700x30мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 399.601 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 700 мм |