1 190 ₴
Номер деталі 130,662, призначена для PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x450x5мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 130.662 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.34 мм |
| Товщина після затягування | 1.34 мм |
| Проекція поршня від | 0.59 мм |
| Проекція поршня до | 0.63 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 5 мм |
| Марка | PSA |