1 870 ₴
Номер деталі 165,98, призначена для PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x450x5мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 165.98 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 5 мм |
| Марка | PSA |