Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 825,257, призначена для SKODA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x400x10мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 825.257 |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | Skoda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 10 мм |