320 ₴
Номер деталі 920,428, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x100x20мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 920.428 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | Corona, Camry, RAV4, Solara, Avensis, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 20 мм |