630 ₴
Номер деталі 522,45, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x500x1мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 522.45 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 1 мм |
| Марка | VAG |