290 ₴
Номер деталі 433,301, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x270x1мм., орієнтовна вага - 0,02100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 433.301 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02100 кг |
| Висота | 1 мм |