300 ₴
Номер деталі 539,5, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x170x20мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 539.5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Марка | VAG |