660 ₴
Номер деталі 502,99, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x10мм., орієнтовна вага - 0,07800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 502.99 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Jetta, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07800 кг |
| Висота | 10 мм |