280 ₴
Номер деталі 517,615, призначена для VW, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x380x3мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 517.615 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Derby, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 3 мм |
| Марка | VW |