2 600 ₴
Номер деталі 713 6108 20, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x1мм., орієнтовна вага - 1,98500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6108 20 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 120.8 мм |
| Висота | 1 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 72 мм |
| Ширина | 74.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.98500 кг |
| Довжина | 180 мм |