1 060 ₴
Номер деталі 713 6195 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,98700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6195 10 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98700 кг |
| Висота | 60 мм |