1 650 ₴
Номер деталі 713 6197 90, призначена для PEUGEOT, CITROEN, MITSUBISHI, JEEP, DODGE.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6197 90 |
| Виробник | FAG |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Peugeot |