760 ₴
Номер деталі 713 6251 20, призначена для DAEWOO, Matiz, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x110x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6251 20 |
| Виробник | FAG |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Daewoo |