Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 713 6448 30, призначена для DAEWOO, Nubira, CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x60мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6448 30 |
| Виробник | FAG |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Daewoo |