320 ₴
Номер деталі 6003.2RSR.C3, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x45x10мм., орієнтовна вага - 0,04300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6003.2RSR.C3 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04300 кг |
| Висота | 10 мм |